Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Comad Sp. z o.o.

Koordynator ds. wdrożeń systemów informatycznych

Comad Sp. z o.o.O firmie

  • Dobropole 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dobropole 4

Szczecin

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja oraz nadzór nad prawidłowym działaniem systemów informatycznych w firmie,

  • Optymalizacja i rozwój nowych rozwiązań informatycznych,

  • Monitorowanie potrzeb biznesowych firmy i proponowanie wykorzystania odpowiednich narzędzi wspomagających,

  • Nadzór nad poprawnością danych w bazie danych.

Nasze wymagania

  • Znajomość funkcjonowania baz danych sieci informatycznych oraz programów B2B

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyczny,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie i kreatywność,

Mile widziane

  • Doświadczenie,

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Comad to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Dobropole 4.

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu.

Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje