Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Wsparcia Aptek

GRUPA NEUCAO firmie

  • Płock
    Płock, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o rozwój biznesu klienta poprzez doradztwo i wdrażanie odpowiednich rozwiązań
  • kompleksowe wsparcie i obsługa aptek na terenie m. in. Kutna, Płocka, Sochaczewa i okolic
  • pozyskiwanie aptek do współpracy (w ramach oferowanych przez Grupę NEUCA programów detalicznych)
  • wsparcie klientów w zakresie realizacji ustaleń wynikających ze współpracy
  • doradzanie klientom odnośnie optymalizacji rozwiązań handlowych i marketingowych
  • realizacja celów odsprzedażowych i rozwojowych
  • prowadzenie szkoleń dla personelu i właścicieli aptek

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów (mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu klientów do sieci w branży farmaceutycznej lub FMCG)
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowca/doradcy/koordynatora
  • wiesz jak nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z klientami
  • masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • jesteś nastawiony na realizację celów
  • umiesz efektywnie przeprowadzać szkolenia i prezentacje
  • wiesz jak priorytetyzować zadania oraz umiesz prowadzić skuteczne negocjacje
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do pracy w terenie

To oferujemy

  • atmosferę motywująca do działania - pasuje do nas powiedzenie, że jesteśmy profesjonalni, ale nieformalni :)
  • możliwość udziału w dodatkowych akcjach dla najlepszych - nagrody kwartalne i roczne, nagrody zespołowe, wycieczka zagraniczna
  • rzetelne wdrożenie, po którym będziesz czuł się pewnie w codziennej pracy. Nie chcemy rzucać Cię na głęboką wodę - zaprosimy Cię na przemyślaną, zaplanowaną i dobrze zorganizowaną adaptację
  • możliwość rozwoju osobistego - szkolenia wewnętrzne i praca z trenerem sprzedaży
  • nowoczesny sprzęt do codziennej pracy - smartfon, laptop i samochód służbowy
  • dostęp do platformy kafeteryjnej, w ramach której dobierzesz najlepsze dla siebie benefity
  • kilka dat do zanotowania w kalendarzu - wyjazdy integracyjne, konferencje, gale farmaceutyczne, pikniki
  • środowisko pracy doceniane przez pracowników
  • pracę w stabilnej firmie od ponad 30 lat działającej na rynku ochrony zdrowia i największej spółce giełdowej w województwie kujawsko-pomorskim notowanej na WIG40

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • platforma kafeteryjna

Koordynator ds. Wsparcia Aptek, Płock