Oferta pracy

Koordynator ds. Wsparcia Operacyjnego

Grupa Eurocash - Faktoria Win

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących działaniach operacyjnych

  • Administracja bazą danych Działu Sprzedaży

  • Analiza raportów z wykonanej pracy Działu Sprzedaży

  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi do kontroli realizacji zadań

  • Współdziałanie z innymi działami wspierających realizację wyznaczonych celi, projektów wewnętrznych

  • Weryfikacja funkcjonowania procesów i systemów IT

  • Zapewnienie realizacji polityk, procedur i strategii firmy

Podział czasu pracy
70%

praca zdalna

30%

praca w biurze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży FMCG)

  • Zdolności analityczne i komunikacyjne

  • Samodzielność i dokładność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel, Office, PowerPoint

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach SAP

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Faktoria Win to regał z wyselekcjonowanymi przez specjalistów winami. Docieramy do producentów i wiemy jak smakuje każda wybrana przez nas butelka. Chcemy uczynić świat wina dostępnym dla wszystkich , dlatego Faktorię Win odnajdziesz w sklepach i marketach w Twojej okolicy.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy