Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Współpracy z Przewoźnikami

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 2018-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABC – Czepczyński to firma spedycyjna, która od 20 lat specjalizuje się w organizacji transportu drogowego na terenie Europy. W tym czasie udało nam się stworzyć rozpoznawalną i szanowaną markę na rynku. Tą marką są przede wszystkim wspaniali ludzie, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Cieszymy się dużym zaufaniem Partnerów biznesowych, a nasza skuteczność i doskonałe wyniki pozwalają nam na ciągły rozwój. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Nawiązywanie i rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych z Firmami transportowymi na terenie całej Polski
    • Dbanie o dobre relacje z przewoźnikami
    • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
    • Raportowania o wynikach swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji
    • Dyspozycyjność do odbywania częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych
    • Poszerzanie bazy przewoźników.

    Wymagania:

    • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów handlowych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub innego języka państwa UE
    • Samodyscypliny oraz umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
    • Wysoka kultura osobista oraz przestrzeganie zasad etyki biznesowej.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i stopnia realizacji zamierzonych celów (podstawa + prowizja)
    • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
    • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
    • Możliwości rozwoju zawodowego w miarę rozwoju biznesu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym wzorem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

    Dziękujemy zainteresowanie ofertą i informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.