Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Wynajmu

Fraikin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ujastek 11
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fraikin Polska Sp. z o.o.

Ujastek 11

Kraków

Fraikin Polska (www.fraikin.com) jest liderem w wynajmie pojazdów użytkowych i dostawczych. Naszymi Klientami są firmy i instytucje, na co dzień korzystające z transportu samochodowego. Dzięki naszym rozwiązaniom Klienci optymalizują koszty działalności oraz oszczędzają czas.

Opis stanowiska – podstawowe zadania:

  • Utrzymywanie stałego kontaktu oraz budowanie relacji z obecnymi Klientami Fraikin,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z firmami ubezpieczeniowymi, partnerami biznesowymi  i innymi dostawcami,
  • Przygotowywanie dokumentacji wynajmu krótkoterminowego,
  • Wydawanie i odbiór pojazdów od klientów Fraikin Polska, w oddziałach Fraikin jak i siedzibach klientów,
  • Wystawianie dokumentów księgowych związanych z wynajmem krótkoterminowym,
  • Przyjmowanie oraz zwracanie depozytu za wynajem krótkoterminowy w formie gotówki bądź przy pomocy terminala płatniczego,
  • Przygotowywanie raportów kasowych,
  • Analizowanie rynku sprzedaży i wynajmu pojazdów użytkowych,
  • Bieżąca praca w systemie CRM - wprowadzanie nowych klientów, wyszukiwanie pojazdów, aktualizowanie kontraktów, itp.,
  • Realizacja zadań w ramach dodatkowych projektów związanych z wynajmem krótkoterminowym,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie w ramach procesu wynajmu krótkoterminowego,
  • Wspieranie innowacyjności i przedstawianie kreatywnych pomysłów w celu usprawnienia procesu wynajmu krótkoterminowego,
  • Dbanie o rentowność kontraktów w wynajmie krótkoterminowym.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie z zakresie wynajmu pojazdów, transportu i logistyki
  • Wiedza z zakresu pojazdów ciężarowych i dostawczych
  • Wiedza z zakresu finansów i ekonomii
  • Znajomość języka angielskiego - dodatkowy atut
  • Znajomość pakietu Office - word, excell
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Prawo jazdy kategorii C – dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne)

Ogłoszenie archiwalne