Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Wynajmu Pojazdów

Uni-Truck – Autoryzowany Dealer Iveco i FiatO firmie

umowa o pracę
4 5007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń wynajmu

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z wynajmem pojazdów

  • Koordynowanie wynajmami

  • Administrowanie flotą pojazdów wypożyczalni

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

Podział czasu pracy
90%

Czynności związane z wynajmem pojazdów

10%

Aktywne pozyskiwanie klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość branży motoryzacyjnej – mile widziana

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu, skrupulatność

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoki stopień kultury osobistej

  • Znajomość oprogramowania SOFTRA

  • Elastyczność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizja zależnej od wyników

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość awansu

  • Laptop, telefon

  • Pakiet medyczny

  • Pracę w młodym zespole ukierunkowanym na realizowanie planów

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miejsce pracy: Nadarzyn k. Warszawy lub Warszawa Tarchomin

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Uni-Truck – Autoryzowany Dealer Iveco i Fiat

Moto-Partner Sp. z o.o. – prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych należąca do grupy Uni-Truck będącej jednym z najstarszych i największych dealerów marek Iveco i Fiat w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko: KOORDYNATOR DS. WYNAJMU POJAZDÓW.

Przewiń do profilu firmy