Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. Wynajmu Pojazdów

Uni-Truck – Autoryzowany Dealer Iveco i FiatO firmie

umowa o pracę
4 500–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
6 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.

Uni-Truck – Autoryzowany Dealer Iveco i Fiat

Aleja Katowicka 70

Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń wynajmu
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z wynajmem pojazdów
  • Koordynowanie wynajmami
  • Administrowanie flotą pojazdów wypożyczalni
  • Aktywne pozyskiwanie klientów

Podział czasu pracy

90%

Czynności związane z wynajmem pojazdów

10%

Aktywne pozyskiwanie klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość branży motoryzacyjnej – mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu, skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoki stopień kultury osobistej
  • Znajomość oprogramowania SOFTRA
  • Elastyczność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizja zależnej od wyników
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość awansu
  • Laptop, telefon
  • Pakiet medyczny
  • Pracę w młodym zespole ukierunkowanym na realizowanie planów
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Miejsce pracy: Nadarzyn k. Warszawy lub Warszawa Tarchomin

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Moto-Partner Sp. z o.o. – prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych należąca do grupy Uni-Truck będącej jednym z najstarszych i największych dealerów marek Iveco i Fiat w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko: KOORDYNATOR DS. WYNAJMU POJAZDÓW.

Koordynator ds. Wynajmu Pojazdów, Aleja Katowicka 70, Nadarzyn (pow. pruszkowski)