Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. Wyposażenia Obiektów

OBI Centrala SystemowaO firmie

  • Aleja Krakowska 102, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu przeprowadzania zmian wyposażenia technicznego marketów OBI w ramach strategii i standardów firmy (zaregałowanie – praca z elementami regałowymi, zabudowa merchandisingowa /towarowa),

  • odpowiedzialność za przeprowadzenie zmian w obiektach istniejących, jak i nowo otwieranych w ramach ustalonych założeń projektu,

  • koordynacja działań oddelegowanych do projektów współpracowników,

  • zarządzanie kosztami wyposażenia w trakcie trwania procesów przebudów istniejących obiektów oraz nowych otwarć,

  • współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie wyposażenia technicznego obiektów oraz z firmami świadczącymi usługi wykonawcze,

  • przygotowanie harmonogramu działań projektu;

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w branży DIY będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość asortymentu wyposażenia technicznego obiektów,

  • podstawowa znajomość prawa budowlanego,

  • znajomość programu AutoCad,

  • mobilność (gotowość do częstych wyjazdów służbowych),

  • umiejętność zarządzania projektami,

  • dobra znajomość j. angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, z naciskiem na MS Excel;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, międzynarodowej firmie,

  • samochód służbowy,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport, kurs j.angielskiego),

  • dynamiczne środowisko pracy,

  • ambitne projekty z szerokim zakresem możliwości,

  • inspirujący i pomysłowy Zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić;