Ta oferta pracy jest nieaktualna od 447 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Zakupów

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 28.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Barlinek
    Numer ref.: PURC/SC/BIN/2016

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja zakupów inwestycyjnych, technicznych i produkcyjnych,
    • analiza rynku dostawców powierzonych kategorii,
    • identyfikacja zamienników, wyszukiwanie alternatywnych dostawców, koordynacja ich wdrożenia,
    • wysyłanie zapytań ofertowych, organizowanie przetargów, prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,
    • prowadzenie projektów zakupowych związanych z optymalizacją kosztów,
    • utrzymywanie kontaktów z dostawcami i partnerami zewnętrznymi,
    • efektywna komunikacja i współpraca z innymi działami w firmie (produkcja, logistyka),
    • przygotowywanie umów i zarządzanie umowami z dostawcami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dz Zakupów w spółce produkcyjnej,
    • znajomość zagadnień zakupowych,
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji,
    • komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
    • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • zdolności analityczne,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego w jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie, należącym do międzynarodowej korporacji – lidera w branży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk A

    W tytule e-maila proszę wpisać numer referencyjny.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.