Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. zakupów

Verallia Polska

  • Gdańska 129, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Gdańska 129

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja polityki firmy w zakresie zakupów

  • Analizowanie rynków zaopatrzenia, warunków cenowych i jakościowych, wyszukiwanie nowych dostawców oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw na rynku polskim i rynkach międzynarodowych

  • Ciągłe udoskonalanie procesu zakupów oraz aktywne stosowanie rozwiązań mających na celu redukcję kosztów dokonywanych zakupów

  • Prowadzenie negocjacji warunków handlowych w zakresie zakupów firmy

  • Efektywna współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi wewnątrz i zewnątrz firmy

  • Odpowiedzialność za zapewnienie prawidłowej dokumentacji procesu zakupowego zgodnie z wymaganiami grupy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek absolutnie konieczny)

  • Doświadczenie min. 3 lata w obszarze zakupów (w tym również zakupów strategicznych np. energia)

  • Doświadczenie poparte sukcesami w negocjacjach bezpośrednich

  • Wykształcenie wyższe: preferowane techniczne

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

  • Dopłatę do biletów sieciowych MPK

  • Ubezpieczenie na życie

  • Naukę języka angielskiego

  • Dopłatę do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Prosimy o nadsyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Verallia Polska firma produkcyjna, mająca swoja siedzibę w województwie wielkopolskim w Gnieźnie poszukuje osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR ZAKUPÓW

Przewiń do profilu firmy