Oferta pracy

Koordynator ds zakupów i logistyki

BF Promotion BartłomiejO firmie

  • Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy firmą działającą na rynku  personalizowanych produktów wykonanych metoda sublimacji oraz rynku  poligrafii od  13 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych ( leżaki, bandany, torby, smycze, maski, czapki, szaliki).
Nasza strona to www.tedgifted.com

Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • organizacja transportów międzynarodowych,
  • współpraca z firmami przewozowymi oraz agencjami celnymi
  • odpowiedzialność za import materiałów, produktów, maszyn
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji,
  • realizacja bieżących zakupów do firmy ( półprodukty, komponenty i materialy do produkcji itp.)
  • odpowiedzialność za magazyn, śledzenie stanów magazynowych, realizacja dodatkowych zamówień
  • wdrażanie pomysłów optymalizujących proces przepływu materiałów i poziom zapasów magazynowych
  • szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów w firmie

Oczekujemy:

  • umiejętności związanych  z zarządzaniem relacjami z dostawcami
  • wysoko rozwiniętych umiejętności w zakresie analizy i syntezy danych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office /Excel
  • znajomości języka angielskiego - poziom min. B2
  • bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • samodzielności oraz dobrej organizacja pracy
  • wysokiej świadomości biznesowej i odpowiedzialności
  • inicjatywy w działaniu, kreatywności, innowacyjności
  • silnej motywacji do osiągania sukcesów
  • znajomości języka angielskiego na zaawansowanym poziomie w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomości magazynowego modułu Symfonia
  • wysokich zdolności organizacyjnych
  • umiejętności skutecznego koordynowania wielu procesów
  • bardzo dobrych  zdolności negocjacyjnych
  • zdolności negocjowania i  koordynowania usług logistycznych w firmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • niekorporacyjna struktura i duży wpływ na jej rozwój, swoboda działania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  Bf Promotion z siedzibą w Plewiskach przy ul. Żytniej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”.

Those interested please send your application by clicking the apply button.

Please include following clause in your CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  Bf Promotion z siedzibą w Plewiskach przy ul. Żytniej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy