Koordynator ds. Zakupów i Rozwoju

  • Oborniki, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-04-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).
    Miejsce pracy: Oborniki

    Opis stanowiska:

    • Współpraca oraz prowadzenie projektów wdrożeniowych oraz zakupowych - obszar etykiety i kartony oraz materiały pomocnicze do produkcji.
    • Wdrożenie i regularny zakup opakowań promocyjnych i importowych – kartony, etykiety oraz materiały pomocnicze.
    • Nadzór nad testami i aplikacjami projektów opakowaniowych w zakładach.
    • Weryfikacja techniczna materiałów i modeli przygotowanych przez dostawców.
    • Prowadzenie i kompletowanie dokumentacji zgodnie z realizowanymi projektami i zakupami.
    • Monitorowanie tendencji rozwojowych opakowań i technologii.
    • Udział w przetargach oraz wycenach na dostawy opakowań, materiałów i innych materiałów potrzebnych do produkcji. Przygotowywanie różnego rodzaju analiz.
    • Wprowadzanie danych w systemie SAP i prowadzenie zamówień systemowych oraz procesowanie faktur.

    Wymagania:

    • Obsługa programów: SAP, Excel, Power Point
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, asertywność, umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Sumienność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Opiekę medyczną, kartę Multisport, Ubezpieczenie,
    • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym i nastawionym na sukces zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom