Koordynator ds. Zakupów i Wsparcia Procesu Zakupowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-12-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    70 lat

    na światowych
     rynkach
    top
    ponad 3,7tys. pracowników
    w Grupie
    top
    top

    8

    zakładów
     produkcyjnych
    top

    10 lat

    na
    GPW
    top

    Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla CIECH S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Polsce i Frankfurcie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w biurze w centrum Warszawy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pakiet opieki medycznej
    • Owocowe poniedziałki i środy w biurze
    • Dofinansowanie do nauki języka

    Nasze wymagania:

    • Min. 5 - letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów
    • Bardzo dobra znajomość procesu zakupowego (praktyczna i teoretyczna)
    • Znajomość procesu budowlanego, projektowego, cyklu prowadzenia inwestycji budowlanych
    • Znajomość prawa zamówień publicznych, doświadczenie w prowadzeniu postępowań z dofinansowaniem
    • Znajomość systemów klasy ERP (SAP, Oracle)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Praca zorientowana na cel, samodzielność, dobra organizacja pracy

    Twoje zadania:

    • Przygotowanie i wprowadzenie projektów optymalizacyjnych w obszarze zakupów technicznych
    • Opracowanie i wdrożenie wzorów dokumentów, umów i instrukcji wykonawczych
    • Przygotowanie analiz, zestawień i podsumowań bieżącej pracy Biura Zakupów Technicznych i Inwestycyjnych
    • Bieżące wsparcie Kupców w ramach codziennych zadań

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    bottom