Oferta pracy

Koordynator ds. Zakupów

CEDC InternationalO firmie

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie przetargów i negocjacji zakupowych

  • Szukanie nowych dostawców na rynku polskim i zagranicznym, spełniających oczekiwania jakościowe i cenowe

  • Negocjacje cenowe oraz kontrola umów podpisanych z nowymi dostawcami

  • Przygotowywane zamówień SAP, kontrola obiegu dokumentów oraz faktur

  • Współpraca z działem R&D nad projektami wdrożeniowymi, rekomendacja odpowiednich dostawców

  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców towarów, aktualizowanie bazy dostawców, kontrola oceny dostawców

  • Udział w przygotowaniu budżetu związanego z zakupem opakowań lub surowców w swojej kategorii

  • Systematyczna analiza kluczowych wskaźników mających wpływ na cenę opakowań /surowców

  • w swojej kategorii

  • Przygotowywanie analiz

  • Poszukiwanie rozwiązań poprawiających procesy zakupowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką/ zakupami)

  • Doświadczenie zawodowe w dziale zakupów

  • Potrafisz pracować w zespole, charakteryzuje Cię komunikatywność, myślenie analityczne

  • Jesteś skrupulatny/a, posiadasz wysokie umiejętność negocjacyjne i analityczne

  • Posiadasz wysokie umiejętności planowania i organizowania pracy

  • Charakteryzuje Cię sumienność i zaangażowanie

  • Cechuje Cię samodzielność, kreatywność i gotowość do pracy pod presją czasu z dużą ilością danych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel, Power Point

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowe wyposażenie stanowiska w narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów (Opiekę medyczną Lux Med, Kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie współfinasowane przez pracodawcę, świadczenia z ZFŚS, dostęp do nauki języków na platformie eTutor w korzystnej cenie)

  • Możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach

  • Dobra atmosfera pracy w zagranym zespole współpracowników

  • Udział w konkursach pracowniczych

  • Rozwój cennych umiejętności

  • Pracę ze znanymi i lubianymi markami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

CEDC International

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy