Logo Pracuj.pl

Koordynator ds. zakupów (sprzęt i transport)

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Opolska 110

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zapytań ofertowych na zakup/wynajem sprzętu;
  • Negocjacje oraz zawieranie umów/zleceń w oparciu o ustandaryzowane wzory;
  • Organizacja procesu zakupu/wynajmu sprzętu budowlanego na potrzeby budów;
  • Koordynacja terminowości dostaw sprzętu na budowę;
  • Zapewnienie materiałów (paliwo, oleje) według standardu (cena/jakość/termin);
  • Zakupy części zamiennych oraz kontraktowanie usług warsztatowych;
  • Nadzór nad prawidłowością dokumentacji zamówień;
  • Tworzenie baz dostawców i podwykonawców zgodnie z obowiązującymi zasadami;
  • Analiza rynku producentów i dostawców oraz prowadzenie bazy klientów;
  • Zapewnienie właściwej optymalizacji wykorzystania sprzętu;
  • Współpraca z budowami oraz z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy w obszarze sprzętu i transportu;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość maszyn budowlanych;
  • Znajomość programu SAP;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność i aktywność w działaniu;
  • Mobilność oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań;

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w wielokulturowym środowisku;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Koordynator ds. zakupów (sprzęt i transport), Opolska 110, Kraków