Oferta pracy

Koordynator ds. Zakupów

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Sprawne zarządzanie łańcuchem dostaw, realizacji, rozliczeń, płatności u strategicznych dostawców polskich i zagranicznych

  • Pozyskiwanie ofert, wybór dostawców i podwykonawców na potrzeby realizowanych przez firmę projektów w fazie ofertowania i realizacji

  • Opracowanie kryteriów wyboru dostawców, formułowanie rekomendacji

  • Zbieranie i porównywanie ofert

  • Przygotowywanie zestawień i prognoz zamówień strategicznych dostawców firmy

  • Przygotowywanie cenników, aktualizacja baz dostawców

  • Dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami towarów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji ze strategicznymi dostawcami i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność zarządzania priorytetami przy kilku projektach równocześnie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Inicjatywy w działaniu i operatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: laptop, telefon

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!

Przewiń do profilu firmy