Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. Zakupu Surowca Złomowego

Del Piero Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmy będącej liderem na rynku obrotu i przetwórstwa złomu stalowego i metali nieżelaznych poszukujemy doświadczonych i kompetentnych osób na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. ZAKUPU SUROWCA ZŁOMOWEGO.

Lubisz pracę mobilną, w kontakcie z dostawcą?

Interesuje Cię proces zakupowy w firmie i chciałbyś/abyś czynnie w nim uczestniczyć?

Jesteś nastwiony/a na relacje międzyludzkie?

Cechuje Cię otwartość, elastyczność i silne nakierowanie na cel?

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym?

Jeśli tak to aplikuj!!! Ta oferta jest stworzona dla Ciebie - nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!!

Zapewniamy 100 % poufności !!!

ISTOTA STANOWISKA: Stanowisko jest w pełni samodzielne. Jest to praca w 80% w terenie i 20% w biurze nakierowana na kontakt z dostawcami surowca.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych dostawców – grupa docelowa we współpracy to głównie skupy złomu małe, średnie i większe, zakłady przemysłowe i inne firmy produkcyjne – wszędzie tam gdzie da się pozyskać złom jak odpad.

  • Współpraca z dostawcami firmy, w tym budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • Aktywne rozwijanie bazy dostawców.

  • Obsługa bieżących kontrahentów.

  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych (tonażowych) w oparciu o założone budżety.

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych mających na celu uzyskanie optymalnych warunków zakupu surowca w założonym standardzie jakościowym i ilościowym.

  • Analiza sytuacji rynkowej i działań konkurencji w przedmiotowym zakresie.

  • Sporządzanie raportów z bieżącej aktywności handlowej.

Wymagania pracodawcy

  • W zakresie wykształcenia: mile widziane techniczne.

  • W zakresie doświadczenia: minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na mobilnym stanowisku handlowym w branży technicznej. Mile widziane doświadczenie zawodowe związane ze współpracą handlową z firmami produkcyjnymi.

  • W zakresie cech osobowości: dynamizm w działaniu, wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizacja pracy, silna orientacja na cel, umiejętność ustalania priorytetów, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespołem, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność analizy, wyciągania wniosków i dobierania właściwych argumentów, dynamizm, zdecydowanie w działaniu i inicjatywa oraz nastawienie na rozwój. Poszukujemy osób z łatwością nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji, z praktyczną umiejętnością zdobywania nowych kontrahentów oraz umiejętnością prowadzenia negocjacji handlowych.

  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.(80% praca w terenie, 20% praca w biurze).

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w rozwojowym, interesującym i stabilnym środowisku.

  • Programy rozwojowe i szkolenia.

  • Narzędzia niezbędne do pracy.

  • Pakiet socjalny.

  • Pakiet medyczny.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + system premiowy).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Przewiń do profilu firmy

Oferta

Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy.

Dodatkowe informacje

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog