Koordynator ds. zakwaterowania

Antal Sales & Marketing

  • Koblencja, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednej ze znanych agencji pracy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie zakwaterowania dla pracowników wyjeżdżających do pracy w Niemczech

  • Odbywanie delegacji na teren Niemiec w celu znalezienia zakwaterowania dla pracowników, weryfikacji jakości oraz warunków na kwaterach

  • Koordynowanie procesu terminowego i jakościowego zapewnienia zakwaterowania

  • Negocjowanie warunków współpracy z osobami wynajmującymi mieszkania

  • Umawianie pracowników na badania lekarskie w przychodniach na terenie Niemiec

  • Budowanie pozytywnych relacji z kwaterodawcami oraz pracownikami

  • Ścisła współpraca z działami Realizacji projektów na rynek niemiecki oraz Kadr i Płac

  • Wszelkie inne czynności administracyjne wspierające prawidłowe funkcjonowanie obszaru koordynacji projektów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w HR, logistyce, handlu, obsłudze klienta lub call center

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Wykształcenie wyższe min. licencjackie

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

  • Zdolności negocjacyjne

  • Wysokie kompetencje w budowaniu relacji z partnerami biznesowymi

  • Empatia i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Otwartość na odbywanie podróży służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na rynkach zagranicznych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy na delegacje

  • Możliwość wykorzystywania języka niemieckiego w praktyce

  • Indywidualnie dopasowaną ofertę szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny MyBenefit, bezpłatną siłownię, codzienną dawkę witamin (owoce, soki)

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy