Oferta pracy

Koordynator ds. zamówień

Dywidag Sp. z o.o.

  • Hallera 78, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Hallera 78

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i weryfikacja poprawności zamówień oraz ich terminowa realizacja

  • Zgłaszanie zapotrzebowania i organizacja wysyłek

  • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji

  • Kontakt z klientem zagranicznym

  • Reagowanie na zapytania od klientów wewnętrznych

  • Kontrola stanów zasobów na magazynie

  • Wykonywanie poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, techniczne

  • Znajomość branży budowlanej (budownictwo lądowe) mile widziana

  • Wiedza techniczna (mechanika, hydraulika)

  • Komunikatywność

  • Znajomość obsługi systemu ERP- mile widziana

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywny

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

  • Gotowość do odbycia jednego lub kilku szkoleń w Niemczech

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szansa na rozwój w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Współpraca z zaangażowanym i zmotywowanym zespołem

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

DYWIDAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo budowlane. Współpracujemy z organami rządowymi, właścicielami aktywów, firmami budowlanymi oraz biurami projektowymi w celu wsparcia projektów infrastrukturalnych.

Nasze systemy można znaleźć w międzynarodowych projektach, np. The Golden Gate Bridge, Kanale Panamskim, moście Kap Shui Mun w Hongkongu czy Freedom Tower w Nowym Jorku.

Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.

Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój pracowników.

Jeśli jesteś osobą otwartą, chętnie się uczysz i cenisz sobie pracę zespołową, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy