Oferta pracy

Koordynator ds. Zaopatrzenia i Logistki

PPHU EL-KAG ZELEK I WSPÓLNICY sp.j.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ciepłownicza 82
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

PPHU EL-KAG ZELEK I WSPÓLNICY sp.j.

Ciepłownicza 82

Kraków

Grupa Hurtowni Elektrotechnicznych EL-KAG to znaczący dystrybutor produktów elektrotechnicznych. Firma obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma realizuje kompleksowe dostawy materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych (kable i przewody, słupy oświetleniowe , aparatura technika oświetleniowa ,osprzęt instalacyjny ,osprzęt kablowy). EL-KAG dostarcza towary do Klientów poprzez własną sieć sprzedaży i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu systemowi zamówień wraz z internetową platformą zakupową, nasze oddziały zapewniają profesjonalny standard obsługi Klienta.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie oraz nadzór nad realizowanym zamówieniami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Organizacja dostaw oraz zarządzanie flotą samochodową,
  • Nadzór nad procedurą reklamacyjną,
  • Nadzór nad procedurą odbioru elektrośmieci,
  • Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z dostawcami i klientami,
  • Organizacja i rozliczanie pracy podległych pracowników,
  • Współpraca ze wszystkimi uczestnikami łańcucha dostaw,
  • Uczestniczenie w spotkaniach wewnętrznych organizowanych przez komórki organizacyjne firmy,

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy w służbach związanych z zaopatrzeniem, logistyką, magazynem – min. 2 lata,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem pracowników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość obsługi systemu Comarch ERP XL.;
  • Prawo jazdy kat. B;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy