Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator ds. zapewnienia jakości i bezpieczeństwa badań klinicznych

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i aktualizacje wniosków niezbędnych do uzyskania wszelkich zgód i pozwoleń na prowadzenie badania, pod względem klinicznym, zgodnie z dobrą praktyka kliniczną, ustawą prawo farmaceutyczne, ustawą o wyrobach medycznych, rozporządzeniami wykonawczymi oraz właściwym prawem unijnym;

  • Występowanie przed Komisją Bioetyczną oraz Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych oraz Produktów Biobójczych przed rozpoczęciem i w trakcie realizacji badania;

  • Koordynowanie prac związanych z zapewnieniem systemu jakości dla badania, w tym wdrożenie standardowych procedur postępowania w kluczowych obszarach monitorowania medycznego;

  • Doradztwo merytoryczne i eksperckie w zakresie prowadzonego badania i realizowanego protokołu badania;

  • Prowadzenie korespondencji merytorycznej z organem kompetentnym oraz właściwą Komisją Bioetyczną;

  • Informowanie o zdarzeniach niepożądanych w ramach przewidzianych w prawie terminów oraz zgodnie z systemem bezpieczeństwa, uwzględniając tworzenie rocznego raportu bezpieczeństwa DSUR (Development Safety Update Raport;)

  • Koordynowanie prac badań klinicznych zgodnie z wymogami prawnymi, uwzględniając wytyczne w zakresie prowadzenia oceny klinicznej wyrobu medycznego i produktu leczniczego;

  • Doskonalenie procedur związanych z prowadzeniem badań klinicznych w celu zapewnienia jak najwyższej efektywności pracy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wymogów związanych z prowadzeniem badań klinicznych;

  • Nadzór nad kluczowymi procesami związanymi z uczestniczeniem pacjenta w badaniu klinicznym (świadoma zgoda, proces włączania pacjenta do badania itp.) współpracę ze Sponsorami badań klinicznych w celu zapewnienia najwyższej jakości prowadzanych badań ze szczególnym naciskiem na część związaną z bezpieczeństwem medycznym pacjenta;

  • Weryfikacja zgodności prowadzonego badania klinicznego z normami jakościowymi, w tym ISO 14155, ICH GCP, protokołem badania oraz przepisami prawa;

  • Przeprowadzenie wizyt inicjujących, monitorujących i zamykających realizację badania klinicznego wraz ze stworzeniem niezbędnych raportów;

  • Zapewnienie monitorowania badania zgodnie z wytycznymi ICH GCP oraz właściwymi przepisami;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata w obszarze badań klinicznych.

  • Praktyczna wiedza z zakresu monitorowania badań klinicznych jako monitor medyczny.

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania badaniami klinicznymi.

  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji oceny klinicznej dla wyrobów medycznych i produktów leczniczych.

  • Praktyczna wiedza z zakresu tworzenia dokumentacji badania klinicznego.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowa o pracę, ¼ etatu,

  • wynagrodzenie, które będzie składało się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego, premii regulaminowej i systemu motywacyjnego,

  • atrakcyjny pakiet benefitów,

  • udział w ciekawych projektach ze względu na prężenie działającą i rozwijającą się strukturę Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowe dni wolne

Uniwersytet Medyczny w Łodzi nie tylko kształci przyszłych lekarzy i specjalistów z dziedzin około medycznych, ale także prowadzi badania naukowe, świadczy usługi badawcze, dysponuje specjalistyczną aparaturą, zasobami informacyjnymi i nowoczesną infrastrukturą, jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków edukacyjnych.

Zatrudniamy około 2500 pracowników. Jesteśmy wyróżniani w konkursach organizowanych dla pracodawców, ponieważ dla nas Nasi pracownicy to nasz największy kapitał.

Przewiń do profilu firmy