Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator ds. zatrudnień międzynarodowych

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Nowy Kisielin - Rozwojowa 7

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (w tym dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz przebiegiem zatrudnienia pracowników zagranicznych) oraz akt osobowych w ramach spółek zagranicznych;

  • koordynowanie procesu zatrudniania nowych osób i przepływu dokumentów personalnych;

  • nawiązywanie współpracy z lokalnymi biurami kadrowymi i kancelariami;

  • przygotowywanie umów;

  • ścisła współpraca z Hiring Managerami i Zarządem w zakresie wyboru najoptymalniejszej formy współpracy;

  • współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi;

  • koordynacja i standaryzacja procesów kadrowych w zakresie zatrudnień zagranicznych;

  • bieżąca analiza i wdrażanie projektów mających na celu usprawnienie procesówkadrowych oraz aktualizowanie regulaminów, procedur i dokumentacji wewnętrznej na potrzeby zatrudnień zagranicznych;

  • sporządzanie raportów i analiz z obszaru kadrowo-płacowego.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, w tym doświadczenie w zakresie zatrudnień zagranicznych;

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe;

  • wiedza z zakresu istniejących modeli współpracy i doradztwo w tym zakresie;

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;

  • umiejętność współpracy z zagranicznymi podmiotami wspierającymi zatrudnienie pracowników;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie – warunek konieczny;

  • znajomość prawa pracy i praktycznego ich zastosowania w przedsiębiorstwie;

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;

  • podejście ukierunkowane na wypracowywanie rozwiązań;

  • odpowiedzialność i wysoki poziom samodzielności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia do jej wykonywania;

  • atrakcyjny pakiet pozapłacowy;

  • odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia;

  • komfortowe przestronne biura;

  • ciekawą, nieszablonową pracę w szybko rozwijającej się branży.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Przewiń do profilu firmy