Koordynator ds. zatrudnienia

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 18.09.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

    Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu Zatrudnienia – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    KOORDYNATOR DS. ZATRUDNIENIA
    nr ref. KDZ/P/CS/2018

    Główne zadania:

    • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy (pracownicy fizyczni)
    • prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych zgodnych z planami zatrudnienia i bieżącymi potrzebami firmy (praca w terenie)
    • samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
    • prowadzanie i aktualizacja baz danych
    • sporządzanie raportów
    • aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale HR
    • znajomość pakietu MS Office
    • kultura osobista i umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
    • dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do wykonywania pracy w terenie

    Do aplikowania zachęcamy także osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia - zatrudnienie na umowę o pracę.
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.