Oferta pracy

Koordynator ds. Zmian Inżynieryjnych (ECR)

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Fabryczna 43

Tychy

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Oddziału poszukujemy osoby na stanowisko:
Koordynator ds. Zmian
Inżynieryjnych (ECR)

Zakres zadań:

  • Koordynowanie wdrożenia modyfikacji produktu lub procesu zgodnie z procedurą ECR lub APQP;
  • Koordynowanie wdrożenia zmiany inżynieryjnej do produkcji seryjnej lub innego procesu zgodnie z wymaganiami technicznymi, jakościowymi, logistycznymi, informatycznymi, zakupowymi, bezpieczeństwa i higieny pracy Klienta w określonych ramach czasowych przy optymalnym wykorzystaniu budżetu;
  • Zbieranie danych do przeprowadzenia analizy finansowej, opłacalności wprowadzenia zmiany;
  • Indeksowanie i archiwizowanie wymaganej do przeprowadzenia zmiany dokumentacji;
  • Przeprowadzanie analizy ryzyka dla wprowadzanych zmian;
  • Inicjowanie przeglądów statusu wdrożenia zmian inżynieryjnych i raportowanie postępu do Przełożonego oraz najwyższego Kierownictwa;
  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań związanych z pracami zespołu odpowiedzialnego za wprowadzanie poszczególnych zmian zgodnie z podanymi wymaganiami w zakresie ram czasowych, kosztów oraz wskaźników technicznych, jakościowych, zakupowych i logistycznych;
  • Weryfikowanie możliwości wprowadzenia zmian na skalę globalną w organizacji;
  • Branie odpowiedzialności za projektu od momentu rozpoczęcia procedury zmian inżynieryjnych do momentu wdrożenia w zakładzie produkcyjnym;
  • Wykonywaniem innych zadań zleconych przez Przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera ds. wdrożeń lub innego związanego z wdrażaniem detali do produkcji seryjnej w branży automotive będzie dodatkowym atutem;
  • Wiedza z zakresu kosztów występujących w projekcie będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innego języka obcego;
  • Znajomość metodologii APQP, PPAP, FMEA;
  • Znajomość CSR oraz charakterystyk specjalnych będzie dodatkowych atutem;
  • Umiejętność zarządzania czasem, jakością, ryzykiem oraz opłacalnością zmian inżynieryjnych produktu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne