Oferta pracy

Koordynator ds. zmian inżynieryjnych

Lear Corporation Poland

109

Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie cyklem życia produktu (obsługa środowiska PLM, audyty BOM)

  • Raportowanie wskaźników działu

  • Nadzorowanie systemu typu ERP, wspomagającego proces zarządzania zmianami inżynieryjnymi

  • Tworzenie planów oraz kosztorysów dotyczących wdrażania zmian inżynieryjnych, tworzenie i aktualizowanie dokumentacji IMDS

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie wprowadzania narzędzi Lean Manufacturing

  • Inicjowanie działań naprawczych w celu o osiągnięcia stabilności i poprawności działania procesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie; minimum 1 rok pracy w środowisku produkcyjnym, preferowane w branży automotive

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji (kontakt z zespołem projektowym)

  • Dobra znajomość pakietu MsOffice, mile widziana znajomość ERP (QAD/SAP), TQM.Soft, IMDS

  • Umiejętności analityczne, samodzielność w planowaniu pracy, orientacja na cel i rezultaty, komunikatywność, praca zespołowa, chęć ciągłego rozwoju

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 23 lat na polskim rynku

  • Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie uwzględniające doświadczenie oraz umiejętności kandydata, pracę w systemie 3 zmianowym

  • Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha

  • Bonus rekomendacyjny za polecenie pracownika od 800 zł do 4000

  • Program wdrożeniowy do firmy oraz szkolenie na stanowisku pracy

  • Dobrą atmosferę pracy, życzliwość i wzajemną pomoc wśród pracowników

  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie grupowe, premia absencyjna, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do posiłków, szkolenia językowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwości rozwoju i awansu

Nasza lokalizacja

Jesteśmy Na Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej !

Dogodny dojazd transportem miejskim - legnickie MPK, przystanek autobusowy tuż obok firmy !

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Zakład Legnica Structures powstał w 2012 roku, obecnie zatrudnia około 1100 osób i produkuje konstrukcje stalowe, prowadnice oraz mechanizmy siedzeń samochodowych.

Przewiń do profilu firmy