Oferta pracy

Koordynator – Dział Drzewny

Bricoman Polska Sp. z o.o. O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Aleja Kraśnicka 128

Lublin

Twoje zadania to:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta w dziale drzewnym( asortyment działu to: okna, drzwi, wykończenia podłóg, panele, deski )
  • zapewnienie dostępności towarów ( zamówienia, wsparcie Kierownika w bieżących zadaniach )
  • koordynacja sprzedaży produktów działu drzewnego,
  • koordynowanie pracy Pracowników na zmianie

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś otwarty i lubisz pracę z ludźmi,
  • Klient jest zawsze w centrum Twojej uwagi,
  • umiejętności komunikacyjne i współpraca z zespołem są Twoją mocną stroną,
  • posiadasz umiejętność koordynowania pracy zespołu,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży budowlanej lub wykończeniowej,
  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

Co oferujemy:

  • stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia i pracy
  • szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową
  • rozwój zawodowy
  • pomoc kolegów we wdrożeniu w nowe zadania
  • dobrą atmosferę
  • dofinansowanie karty Multisport
  • rabat pracowniczy

Miejsce pracy: Lublin, Aleja Kraśnicka 128

Ogłoszenie archiwalne