Koordynator Działu BHP i Ochrony Środowiska - Firma Produkcyjna

Michael PageO firmie

  • Śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Koordynator działu BHP i Ochrony Środowiska - Firma produkcyjnaNumer ref.: JN -102020-1240005

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór polityki związanej z BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja produkcyjna posiadająca zakłady produkcyjne na całym świecie. W związku z permanentnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Koordynatora działu BHP. Osoba ta będzie odpowiedzialna za realizowanie polityki firmy dotyczącej BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska

Opis stanowiska

  • Wdrażanie oraz nadzór nad procedurami BHP, PPOŻ i Ochroną Środowiska
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z wewnętrznymi standardami i obowiązującymi wymaganiami prawnymi
  • Przeprowadzanie analizy bezpieczeństwa pracy według stanowisk
  • Cykliczne raportowanie stanu bezpieczeństwa (analiza ilości, rodzajów i przyczyn nieprawidłowości w zakresie BHP i ochrony środowiska)
  • Budowanie świadomości bezpieczeństwa wśród pracowników
  • Współpraca z urzędami i zewnętrznymi instytucjami kontroli
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Zarządzanie środkami ochrony indywidualnej
  • Zarządzanie aspektami środowiskowymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • Min 3 lata doświadczenia w dziedzinie BHP i Ochrony środowiska w pracy w zakładzie produkcyjnym - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm ISO 14001 i OHSAS 18001
  • Znajomość zagrożeń wynikających z pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prace w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy