Koordynator Działu BHP i Ochrony Środowiska

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Harper Hygienics to dynamicznie rozwijająca się organizacja w sektorze FMCG, spółka notowana na WGPW. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera lub wicelidera w swoich kategoriach (Cleanic, Presto, Kindii).

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: BHP/18

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Realizacja zadań i procedur wynikających z przepisów BHP
    • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP
    • Kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP w firmie
    • Przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP
    • Odpowiedzialność za gospodarkę odpadami i procedury wynikające z przepisów ochrony środowiska
    • Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
    • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i podwykonawców z zakresu BHP
    • Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP
    • Współpraca z powiązanymi instytucjami zewnętrznymi
    • Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla całej organizacji
    • Opracowuje założenia oraz nadzoruje realizację budżetu działu BHP i OŚ
    • Organizowanie i przewodniczenie spotkaniom Komisji BHP
    • Przestrzeganie zasad bhp, ppoż., ochrony środowiska, wynikających z zarządzeń, procedur i instrukcji obowiązujących na danym stanowisku pracy;
    • Nadzór na przestrzeganiem przyjętych zasad wynikających z dobrej praktyki produkcyjnej, dobrej praktyki higienicznej

    CZEKAMY NA OSOBY, KTÓRE MAJĄ:

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
    • Nastawienie na realizację celów
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Uprawnienia w zakresie BHP
    • Aktualne szkolenie okresowe dla służb BHP
    • Znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i prawa pracy
    • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
    • Dokładność i samodzielność

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Opieka Medyczna Medicover
    • Możliwość nauki języków (angielski i rosyjski)
    • Możliwość korzystania z kart sportowych
    • Zniżkę na wszystkie nasze produkty dostępne w firmowym sklepiku
    • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
    • Przyjazną atmosferę w pracy😊
    Cenimy różnorodność!
    Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 45 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Dziękujemy za wpisanie nr ref. w tytule maila. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    „Administratorem danych osobowych jest Harper Hygienics S.A. z siedzibą przy al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Harper Hygienics S.A., al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34, 05-300 Mińsk Mazowiecki, e-mail[email protected]

    Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie zgody oraz obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy. Kategorie przetwarzanych danych osobowych obejmują dane zawarte w formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach.

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych może skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Dane osobowe mogą być przekazywane odbiorcom danych w przypadku realizowania procesu rekrutacji z udziałem podmiotu przetwarzającego. Dane osobowe mogą być także przekazane do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych, na podstawie standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską.

    Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania kopii tych danych”.