Schindler Polska Sp. z o.o.

Koordynator Działu Controllingu

Schindler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu sporządzania okresowych raportów dla Zarządu oraz Grupy

  • Koordynowanie pracy Zespołu Controllingu

  • Optymalizacja procesów i narzędzi w obszarze controllingu i raportowania finansowego

  • Współtworzenie budżetu, sprawozdawczości miesięcznej, kwartalnej i rocznej

  • Wdrażanie zmian w zakresie digitalizacji raportowania

  • Udział w projektach wewnętrznych i grupowych w zakresie finansów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (preferowany kierunek: Finanse i rachunkowość)

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu / audytu – min. 3 lata

  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu

  • Zaawansowana znajomość programów MS Excel / Power BI

  • Znajomość systemu SAP – jako dodatkowy atut

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz konsolidacji sprawozdań finansowych

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim (poziom min. B2)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne

  • Umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do pakietu szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Dołącz do zespołu Schindler Polska i wspólnie z nami rozwijaj krajobraz polskich miast. Nasze windy, schody i chodniki ruchome poprawiają jakość codziennego życia, ułatwiając przemieszczanie się. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, konserwowaniem i modernizacją miejskich systemów mobilności. Wszystkie te zadania wykonujemy z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, korzystających z naszych urządzeń. Wywodzimy się ze Szwajcarii i mamy ponad 140 lat doświadczenia w transporcie bliskim. Wyróżnia nas nie tylko szwajcarski rodowód, ale też innowacyjność naszych rozwiązań oraz eksperci, którzy współtworzą nasz zespół.

W Polsce zatrudniamy już ponad pół tysiąca osób. Pracując w Schindler wywindujesz swoją wiedzę, umiejętności i zdobędziesz cenne doświadczenie w branży, która nigdy nie stoi w miejscu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Pomożesz nam utrzymywać świat w ruchu?

Dołącz do dynamicznej organizacji, w której atmosfera, pasja i działanie łączą ludzi i są kluczowe do osiągania znakomitych wyników biznesowych. Daj się poznać - prześlij nam swoją aplikację.