Koordynator działu dyspozytorów

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie floty w transporcie międzynarodowym;

  • Optymalizacja tras, proponowanie rozwiązań, reagowanie na bieżące sytuacje;

  • Delegowanie zadań dla członków zespołu;

  • Weryfikowanie poziomu wykonania zadań przez zespół, reagowanie na nieprawidłowości;

  • Współpraca z działem spedycji i działem technicznym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku dyspozytora międzynarodowego;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność szybkiego i konkretnego reagowania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet sportowy, owocowe dni;

  • Wdrożenie stanowiskowe;

  • Konkursy wewnątrzfirmowe, wyjazdy integracyjne, premie świąteczne;

  • Nieformalną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy