Oferta pracy

Koordynator Działu Exportu

WhoohooO firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Głównymi zadaniami będą:

  • Tworzenie i nadzorowanie polityki exportowej firmy
  • Organizacja i zarządzanie sprzedażą exportową
  • Tworzenie strategii sprzedażowych, rozwój sieci sprzedaży
  • Koordynacja pracy zespołu podległych pracowników oraz raportowanie ich działań
  • Planowanie pracy zespołu w celu sprawnego zrealizowania wyznaczonych celów
  • Zawieranie kontraktów i umów handlowych
  • Nadzorowanie i realizacja bieżących zadań exportowych
  • Prowadzenie negocjacji zagranicznych
  • Monitoring stanów magazynowych pod kątem zabezpieczenia ciągłości dostaw
    i sprzedaży do podległych klientów
  • Koordynowanie logistyki dostaw i wysyłek exportowych

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy w dziale exportu
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego i min. dobrej znajomości języka angielskiego, mile widziana także znajomość innych języków obcych
  • Komunikatywności i umiejętności kierowania zespołem
  • Gotowości do wyjazdów zagranicznych
  • Bardzo dobrej samoorganizacji czasu pracy
  • Samodzielności w działaniu i wysokiego poziomu inicjatywy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy