Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator działu handlowego

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IGUANA GROUP

    wchodząca w skład grupy Martes Sport, wyłączny dystrybutor takich marek jak: ARENA, COLMAR, HI-TEC, IGUANA, ELBRUS, MAGNUM, MARTES, AQUAWAVE, COOLSLIDE, BRUGI, IQ, BEJO

    poszukuje do naszej centrali w Bielsku-Białej kandydatów / kandydatki na stanowisko:

    Podstawowe obowiązki:

    • aktywna sprzedaż oferowanych produktów,
    • przygotowywanie ofert handlowych zgodnych z polityką firmy,
    • przyjmowanie zamówień od klientów na oferowane produkty
    • obsługa wzorcowni
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych
    • analizowanie rynku pod kątem potencjalnych odbiorców,
    • kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • dbanie o wysoki poziom obsługi klientów,
    • realizacja planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych,

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w zakresie sprzedaży i pozyskiwania klientów,
    • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
    • łatwości nawiązywania kontaktów międzyludzkich,
    • wysoka kultura osobista,
    • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność budowania relacji z klientem,
    • bardzo dobra znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie a w szczególności:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole, pełną sportu i wrażeń
    • możliwość zdobywania nowych doświadczeń
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • prace na podstawie umowy o pracę, niezbędne narzędzia pracy, dodatkowe benefity
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    więcej o nas na:

    www.martessport.com.pl