Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Działu Handlowego

Solid Security Sp. z o.o.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w zarządzaniu oraz motywowaniu zespołu handlowego

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami

  • Tworzenie strategii sprzedażowych oraz wprowadzanie nowych rozwiązań

  • Nadzór nad ofertowaniem i przygotowywanie umów handlowych

  • Identyfikacja potencjalnych Klientów

  • Wsparcie działań handlowych i marketingowych na lokalnym terenie

  • Zawieranie i podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

  • Przeprowadzanie działań rekrutacyjnych i szkoleń produktowych

  • Nadzór nad dokumentacją handlową, raportowanie

  • Praca stacjonarna i terenowa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sektorze sprzedaży bezpośredniej

  • Duża samodzielność w działaniu i efektywna organizacja pracy własnej

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

  • Niekaralność

  • Chęć pracy nie tylko biurowej, ale także w terenie

  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty paliwa)

To oferujemy

  • Przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + premie motywacyjne)

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę po krótkim okresie próbnym lub inna wybrana forma zatrudnienia

  • Profesjonalnie zorganizowane środowisko pracy, z możliwością realizacji swoich ambicji oraz planów zawodowych