Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Działu Instalacji

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy Kierownika Działu Instalacji na nasz projekt związny z budową Północnej Obwodnicy Krakowa.

  • Koordynacja wykonywanych robót branżowych ((HVAC, system sanitarny, odwodnienie oraz system przeciwpożarowy) wraz z robotami towarzyszącymi w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,

  • Harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania zgodnie z przepisami BHP;

  • Nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;

  • Zarządzanie podległym zespołem,

  • Sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;

  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

  • Przygotowanie raportów i analiz

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku,

  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,

  • bieżące monitorowanie założonego budżetu,

  • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców,

  • Umiejętność sporządzania harmonogramów w zakresie zasobów i zadań.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technologii budowlanych, materiałów oraz przepisów prawnych.

  • Udokumentowane 5+ lat doświadczenia w zakresie zarządzania budową systemów sanitarnych oraz projektów infrastruktury sanitarnej na kontraktach dróg ekspresowych lub autostrad,

  • Ukończone studia magisterskie/inżynierskie w zakresie instalacji sanitarnych, wodociągowych i elektrycznych środowiska lub inżynierii mechanicznej

  • Uprawnienia bez ograniczeń do kierowania robotami w zakresie powyższym

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,

  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy,

  • Multisport,

  • Dodatkowe szkolenia,

  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,

  • Owocowe dni.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce