Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator działu Inżynierii Przemysłowej

Nifco Poland Sp. z o.o

  • Przemysłowa 41, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 41

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy Inżynierów Procesu

  • Promowanie ideologii Problem Solving

  • Kalkulacja nowych produktów

  • Analiza wykonalności, dobór maszyn i oprzyrządowania oraz projektowanie linii produkcyjnych dla nowych wyrobów

  • Tworzenie specyfikacji Maszyn i Urzadzeń

  • Koordynacja działań w zakresie przygotowywania poszczególnych etapów uruchomienia

  • Odbiór maszyn u klienta

  • Przygotowanie dokumentacji procesowej i technologicznej

  • Kontrola realizacji budżetu i ustalonych terminów

  • Ścisła współpraca z działami produkcji, inżynieringu, jakości

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami i dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji itp.)

  • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym umiejętność zarządzania konfliktem,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Znajomość takich zagadnień jak: FMEA, Lean Manufacturing, Problem Solving

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, (AutoCAD, Solid Works – mile widziane )

  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Gotowość do wyjazdów służbowych - sporadycznie

  • Cechy osobiste takie jak: umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, kreatywność, samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna)

To oferujemy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Program rozwoju zawodowego.

  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Premię frekwencyjną.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę sportową.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim.

JAPOŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH DLA BRANŻY AUTOMOTIVE.

Przewiń do profilu firmy