Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Działu Jakości

DMDModular Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad Zintegrowanym Systemem Zarządzania ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001,

  • nadzór nad Zakładową Kontrolą Produkcji,

  • prowadzenie certyfikacji produktu na rynki zagraniczne,

  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • nadzór na niewielkim zespołem oraz organizacja pracy podległych pracowników,

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej projektów,

  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych, analiza przyczyn wystąpienia niezgodności,

  • sprawowanie nadzoru nad działaniami naprawczymi,

  • kontrola nad bieżącą produkcją,

  • raportowanie danych bezpośrednio do Zarządu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane budownictwo, zarządzanie jakością, inżynieria spajania i pokrewne),

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,

  • doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością (ISO 9001:2015),

  • doświadczenie w tworzeniu i aktualizacji procedur jakościowych,

  • doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu audytów SZJ,

  • dobra znajomość narzędzi jakościowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

Mile widziane

  • certyfikat audytora wewnętrznego (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 50001:2018),

  • uprawnienia NDT: VT2, PT2/MT2,

  • udział w certyfikacjach produktów na rynki zagraniczne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Opiekę medyczną,

  • Udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów,

  • Możliwość rozwoju w innowacyjnym sektorze budownictwa modułowego,

  • Pracę z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi;

  • Umowę o pracę lub umowa współpracy – wg. oczekiwań kandydata;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

DMDModular Sp. z o.o.

DMDmodular jest jednym z liderów jakościowego budownictwa modułowego w Polsce. Swoją działalność koncentruje na sektorze mieszkaniowym, hotelowym i rekreacyjnym. Prowadzi obecnie projekty w Polsce, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Spółka dynamicznie rozwija się i poszukuje ambitnych pracowników, którzy chcą być częścią rozwoju branży modułowej na świecie.

Przewiń do profilu firmy