Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator działu kadr i płac

MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Kierownik

Grupa Mega Service firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Katowice - Panewniki

Twoje zadania:

  • koordynowanie prac oraz aktywny udział w codziennych zadaniach Zespołu
  • realizowanie obsługi kadrowej i płacowej spółki
  • szkolenie podległych pracowników
  • inicjowanie usprawnień i wprowadzanie nowych rozwiązań
  • sporządzanie okresowych raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • współpraca z Kierownikiem działu Kadr i płac

Do aplikowania zapraszamy wszystkich Pracowników, którzy:

  • posiadają min 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z koordynowaniem
    pracy zespołu lub projektu w obszarze naliczania wynagrodzeń
  • biegle obsługują program Płatnik
  • biegle znają i sprawnie posługują się przepisami prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • są otwarci na współpracę i chętnie dzielą się swoimi pomysłami

Dlaczego warto z nami pracować:

  • jesteśmy rodzinną firmą z 20 letnim doświadczeniem
  • zapewniamy pracę w zgranym i solidnym zespole ekspertów
  • otrzymasz pełne wsparcie Kierownika w okresie wdrożenia w nową rolę
  • będziesz uczestniczyć w projektach rozwojowych realizowanych przez naszą Firmę
  • mamy dobrą kawę ;)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne