Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Działu Konstrukcyjnego

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.O firmie

  • Mydlana 7
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

KFB ACOUSTICS sp. z o.o.

Mydlana 7

Wrocław

KFB Acoustics to firma technologiczna, która powstała z pragnienia rozwiązywania najtrudniejszych wyzwań akustycznych. Od ponad dekady świadczymy eksperckie usługi z zakresu optymalizacji hałasu i drgań oraz dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie product development dla największych światowych organizacji w przemyśle. Pracując dla nas zetkniesz się z innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kierowanie podległym zespołem pracowników, w tym m.in. zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie realizowanych projektów, harmonogramowanie zadań konstruktorów i nadawanie priorytetów
  • przygotowywanie koncepcji, wybór rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klienta,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji techniczno-rysunkowej,
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów konstrukcyjnych,
  • nadzór nad przygotowywaniem koncepcji oraz dokumentacji technicznej w zakresie powierzonego projektu konstrukcyjnego,
  • analiza problemów technologiczno-konstrukcyjnych,
  • wprowadzanie usprawnień w podległym obszarze,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz reprezentowanie działu w kontaktach z klientem i firmami zewnętrznymi,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – o kierunku: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika lub kierunki pokrewne,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Wiedza z zakresu przygotowywania dokumentacji warsztatowej, złożeniowej, montażowej, powykonawczej, instrukcji użytkowania.
  • Znajomość programów 3D i 2D - Inventor, Sketchup, Autocad oraz pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum B2;
  • Znajomość zagadnień obróbki plastycznej (gięcie, cięcie blach);
  • Znajomość zagadnień z zakresu spawalnictwa;
  • Kreatywność, samodzielność w działaniu;
  • Wyobraźnia przestrzenna i zmysł techniczny;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Mile widziana wiedza z zakresu: oznakowania CE i znajomość dyrektywy maszynowej; MES; automatyki i pneumatyki.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Znakomite możliwości rozwoju oraz duży poziom samodzielności;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy nad realizacją innowacyjnych, międzynarodowych projektów;
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW, multisport,
  • Przyjazną atmosferę w otwartym na nowe pomysły, stale rozwijającym się zespole profesjonalistów;

Ogłoszenie archiwalne