Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator działu kontroli jakości

OTTO Work Force

  • Olesno

    Olesno, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przejęcie odpowiedzialności za sprawy związane z rozwiązywaniem problemów 8D na produkcji,

  • Zarządzanie zespołem 5 kontrolerów jakości,

  • Identyfikowanie pierwotnych przyczyn problemów technicznych i rekomendowanie działań naprawczych,

  • Wsparcie we wprowadzania nowych produktów,

  • Opracowywanie systemów kontroli jakości,

  • Audytowanie działań w oparciu o wymagania ISO,

  • Monitorowanie cyklu produkcyjnego i wykonywanie regularnych testów w celu jak najwcześniejszej identyfikacji potencjalnych usterek,

Wymagania pracodawcy

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości,

  • Posiadasz kompetencje liderskie,

  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielski,

  • Chcesz pracować w nowoczesnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,

  • Szeroki zakres dodatkowych benefitów takich jak: karnety na siłownię, basen czy fizjoterapię, wczasy pod gruszą, prezenty świąteczne oraz spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • Nagrody jubileuszowe, podwyżki inflacyjne i indywidualne, dodatki stażowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne