Koordynator Działu Łańcucha Dostaw

Stokrotka Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 09 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań wewnętrznych związanych z optymalizacją procesów w obszarze łańcucha dostaw

  • Zarządzanie dostępnością towarów i zapasami

  • Nadzór nad realizacją zamówień oraz stratami towarowymi

  • Automatyzacja procesów

  • Zarządzanie podległym zespołem - Działem Zamówień Sklepowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w obszarze logistycznym, znajomość procesów

  • Umiejętność myślenia koncepcyjnego i analitycznego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia

„Stokrotka express” to nowa formuła sklepu convenience na miarę potrzeb i wymagań dzisiejszego konsumenta. Staranny dobór asortymentu, nowoczesna i funkcjonalna technologia sklepu, dodatkowe usługi oraz profesjonalna jakość obsługi są gwarancją udanych zakupów i pełnej satysfakcji naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje