Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Działu Logistyki

NEXTEAM GROUP POLSKA sp. z o.o.

Erazma Plewińskiego 24

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie nadzoru logistycznego w dziale, a także praca nad nowym projektem - produkcja elementów silników LEAP

  • Zapewnienie terminowości zleceń, realizowanie planu produkcji, dostaw i cykli

  • Tworzenie zamówień i danych technicznych w systemie SAP, Helios; analiza i monitoring zamówień, dokumentów i indeksów, analiza ewentualnych opóźnień i ich zapobieganie, sporządzanie raportów wydajności

  • Zarządzanie harmonogramem i tworzenie formularzy dostaw (BL)

  • Stała komunikacja z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne, inżynier)

  • Min. 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej, w obszarze logistyki lub łańcucha dostaw

  • Znajomość terminologii z obszaru logistyki

  • Umiejętność zarządzania harmonogramem produkcji

  • Stanowczość, dokładność, pracowitość, samodzielność w działaniu

  • dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny!

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

  • premie stażowe

O nas

Firma Nexteam Group Polska Sp. z o. o. zajmuje się produkcją precyzyjnych części dla przemysłu lotniczego, współpracuje między innymi z takimi klientami jak Airbus (samoloty pasażerskie, wojskowe, helikoptery).