Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator działu MINI

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Praca i zarządzanie celami biznesowymi

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Praca z wynikami finansowymi działu

  • Planowanie i zarządzanie w dziale sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu nowych Klientów

  • Udokumentowane bardzo dobre wyniki w obszarze sprzedaży np. referencje, konkretne przykłady działania potwierdzone sukcesem

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników

  • Umowa o pracę

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych

  • Szkolenia personalne i produktowe

Inchcape Motor Polska oddział międzynarodowego koncernu Inchcape plc, obecny w Polsce od 2004 roku i posiadający 4 odziały: w Warszawie, we Wrocławiu i w Swadzimiu k. Poznania. Dealer marek BMW, MINI oraz BWM Motorrad. Nagrodzony przez BMW Polska tytułami Najlepszego Dealera roku 2019.

Przewiń do profilu firmy