Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Działu Montaży/ Branża Meblowa

Studio Prostych Form sp.j.O firmie

Studio Prostych Form sp.j.

Aleje Jerozolimskie 185

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja oraz sprawdzanie poprawności wykonania montażu mebli przez ekipy montażowe w kraju i za granicą

  • kontakt z klientem i podpisywanie protokołów zdawczo-odbiorczych,

  • weryfikacja zgłoszeń reklamacyjnych w domu klienta i koordynacja wykonania reklamacji

  • współpraca z działem projektowym i produkcyjnym

  • koordynacja dostaw mebli i sprzętu AGD

Nasze wymagania

  • doświadczenie w montażu mebli na zamówienie;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • podstawowe umiejętności projektowania mebli

  • otwartość na wyzwania i stała chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy swojego i swoich ekip

  • umiejętność kierowania zespołem

  • prawo jazdy

  • sumienność i odpowiedzialność

  • punktualność, dokładność, precyzja

  • wskazane wyższe wykształcenie kierunkowe

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • chęć zostania z nami na dłużej

To oferujemy

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premię zależną od efektów pracy

  • współpracę z firmą będącej liderem w swojej branży

  • super zespół, serdeczną atmosferę pracy

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji, szkolenia

  • czynny udział w rozwoju firmy

Studio Prostych Form od 20 lat zajmuje się tworzeniem mebli na zamówienie. Wykonujemy meble i elementy stolarki do wnętrz prywatnych i komercyjnych o wysokim standardzie w Polsce i Europie.

Nasza firma to nie tylko produkt i jakość, ale przede wszystkim ludzie.

Przewiń do profilu firmy

W ogłoszeniu nie jesteśmy w stanie opisać, jak dobrze pracuje się w naszej firmie. Najlepiej przekonaj się osobiście. Aplikuj teraz!