Logo Pracuj.pl

Koordynator Działu Motorrad

BMW Dynamic MotorsO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BMW Dynamic Motors

Toruńska 272a

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy Działu Motorrad oraz koordynowanie prac podległego Zespołu (3 osoby)
  • Zapewnienie realizacji przez Dział Motorrad celów ilościowych, wartościowych i jakościowych
  • Dbałość o osiąganie wysokiej rentowności oraz skuteczności procesu sprzedaży, odkupu oraz wyceny
  • Profesjonalne i zgodne z wizerunkiem marki nawiązywanie kontaktu i obsługa Klientów
  • Rozwój struktur Działu Motorrad w dwóch lokalizacjach (Bydgoszcz, Toruń)
  • Zapewnienie realizacji standardów dealerskich oraz budowanie pozytywnego wizerunku marki
  • Aktywna współpraca z BMW Group Polska oraz pozostałymi partnerami biznesowymi
  • Analizowanie danych, tworzenie raportów sprzedażowych, prezentacja wyników oraz w razie potrzeby wdrażanie korekt w działaniu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży pojazdów (preferowany obszar motocykli) – minimum 2 lata
  • Zamiłowanie do motorsportu oraz czynne prawo jazdy kat. A i B
  • Wysoka motywacja do rozwoju kompetencji własnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży motoryzacyjnej – preferowane
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – jako mile widziane
  • Umiejętność budowania relacji i efektywnej komunikacji
  • Gotowość do nowych wyzwań

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Realny wpływ na rozwój Grupy Dynamic Motors poprzez odpowiedzialność za rozwój obszaru Motorrad w nowopowstającym obiekcie w Toruniu w 2022 roku
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Etapy rekrutacji

1

Gra rekrutacyjna online

2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

3

Wywiad Online z Rekruterem

4

Spotkanie osobiste z Pracodawcą

Łączysz umiejętności sprzedażowe z pasją do motocykli? Chcesz rozwijać swoją karierę na ścieżce managerskiej w salonie motocyklowym autoryzowanego Dealera czołowej marki Premium? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie idealną pracę.

BMW Dynamic Motors to Autoryzowany Dealer BMW, który od 2010 roku łączy prestiż marki Premium z ugruntowaną pozycją na rynku, nieustannie stawiając na rozwój i innowacje.

Koordynator Działu Motorrad, Toruńska 272a, Bydgoszcz