Oferta pracy

Koordynator Działu Obsługi Klienta

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy będącej producentem sprzętu elektrycznego, działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Działu Obsługi Klienta.

Siedziba firmy: okolice Dobrodzienia

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• stały kontakt z rekruterem, który odpowie na Twoje pytania i będzie wsparciem na każdym etapie rekrutacji

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą Działu Obsługi Klienta

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesów w ramach funkcjonowania działu

  • Nadzór nad terminowością i poprawnością obsługi sprzedaży internetowej (w tym kontrolę nad procesem reklamacji)

  • Przygotowanie zestawień i raportów w zakresie obszaru obsługi Klienta

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania sklepów internetowych

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność wyznaczania celów i priorytetów

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju w firmie m.in. poprzez szkolenia

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy