Koordynator Działu Obsługi Klienta

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

API Folie Polska Sp. z o.o.

API Group jest wiodącym producentem specjalistycznych folii i laminatów do uszlachetniania. Działamy w branży poligraficznej, reklamowej opakowań, etykiet, a także w różnego rodzaju zastosowaniach przemysłowych. Firma ma brytyjskie korzenie, prowadzi biznes globalnie  poprzez sieć własnych oddziałów na całym świecie. Obecnie do oddziału firmy w Piasecznie pod Warszawą poszukujemy doświadczonej osoby do Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • Obsługa zamówień handlowych: przyjmowanie zamówień, procedowanie poprzez wprowadzenie do systemu, ustalenia terminu realizacji w oparciu o kalendarz dostaw i produkcji obowiązujący w firmie, potwierdzenie zamówienia klientom;
  • Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę;
  • Monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień w źródle dostaw;
  • Wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących; przygotowanie zestawu dokumentów do księgowości;
  • Monitorowanie wpływu zamówień;
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla przełożonego;
  • Tworzenie dokumentów i korespondencji związanych z obsługą klienta;
  • Wprowadzanie nowych klientów do systemu, dbałość o poprawność danych w systemie;
  • Przyjmowanie i obsługa reklamacji;
  • Realizacja zamówień do oddziałów, organizowanie transportu poza UE;
  • Obsługa zapotrzebowania biura.
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w mailowej i telefonicznej obsłudze klienta;
  • Umiejętność pracy z komputerem i programami MS Office
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu;
  • Zaangażowanie w pracę, szybkość, efektywność;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowanie trwałych relacji z klientem;
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym;
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna płatna przez pracodawcę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia;
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez API Folie Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się