Koordynator Działu Obsługi Klienta (połączenia przychodzące)

PointPack.pl S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
PointPack Specjalizuje się w projektowaniu innowacji procesowych integrujących partnerów z branży internetowej, handlowej i kurierskiej wpisując się w trend Physical Internet. Jesteśmy operatorem technologicznym sieci infrastruktury punktów i urządzeń nadawczo-odbiorczych.
Koordynator Działu Obsługi Klienta
(połączenia przychodzące)

OPIS STANOWISKA

Stanowisko nie  jest związane z sprzedażą.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie zespołem w branży kurierskiej, e-commerce, w tym:

  • koordynowanie procesów w ramach połączeń przychodzących,
  • delegowanie zadań i wyznaczanie celów,
  • motywowanie i szkolenie zespołu,
  • wsparcie operacyjne i merytoryczne konsultantów oraz pomoc w odbieraniu połączeń przychodzących,
  • organizacja pracy konsultantów – ustalanie grafików,
  • kształtowanie struktury obsługi klienta, proponowanie zmian organizacyjnych poprawiających efektywność zespołu,
  • przekazywanie pracownikom informacji zwrotnej na temat wyników wykonywanych zadań.

Dodatkowo:

  • wykonywanie zadań i celów operacyjnych zleconych przez  kierownika ds. operacji.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem call center w obszarze połączeń przychodzących 2-3 lata,
  • znajomość branży  kurierskiej, e-commerce,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacyjne, konstruktywne budowanie relacji w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nastawienie na długoterminową współpracę,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, w tym Excel.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna oraz karnet sportowy,
  • znalezienie się w dobrym towarzystwie w samym centrum wydarzeń,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • wpływ na kształtowanie rozwijającej się firmy.
Dowiedz się o nas więcej:

Zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Pointpack S.A. do celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy