Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Działu OTC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    A&D Pharma Poland Sp. z o.o.
    międzynarodowa firma działająca na polskim rynku farmaceutycznym.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Nr ref.: K/01/19

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • wsparcie w tworzeniu projektów marketingowych i produkcji materiałów
    • wsparcie przy opracowywaniu i przeprowadzaniu akcji promocyjnych
    • bieżące wsparcie pracy działu sprzedaży, w tym administracyjna opieka nad wykorzystywanymi narzędziami pracy
    • koordynowanie obiegu dokumentów działu
    • prowadzenie ewidencji kosztów działu
    • administrowanie zamówień sprzedaży bezpośredniej
    • kompleksowa organizacja spotkań działu lub mniejszych grup pracowników (szkolenia, spotkania cykliczne, spotkania regionalne).
    • rezerwacja hoteli i transportu dla pracowników działu
    • organizowanie i realizowanie wysyłek materiałów promocyjnych do Przedstawicieli
    • prowadzenie rejestru i magazynowanie wszystkich zatwierdzonych materiałów promocyjnych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dokładności, sumienności i dobrej organizacji pracy
    • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie
    • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • kreatywności i zaangażowania
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
    • doświadczenie w pracy w dziale marketingu, sprzedaży lub działach współpracujących, będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.