Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Działu Produkcji

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient:

    Poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    Główne zadania:

    • odpowiedzialność za prace i bezpieczeństwo podległych pracowników
    • dbanie o motywację i rozwój podległego zespołu
    • nadzór na procesem produkcyjnym zgodnie z założeniami technologicznymi
    • odpowiedzialność za terminową realizację planów produkcyjnych
    • utrzymanie wymaganych standardów jakościowych procesu produkcyjnego i wyrobu gotowego
    • przestrzeganie założonych norm czasowych, wydajnościowych i technicznych
    • kontrola efektywności wykorzystania w procesie produkcji zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych
    • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi procedurami

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu zrządzania i inżynierii produkcji
    • doświadczenie min 2 lata na wydziale produkcji
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • dobra znajomość MS Office
    • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
    • komunikatywność, operacyjność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
    • pracę pełną wyzwań, dużą autonomię przy podejmowaniu decyzji
    • możliwość uczestniczenia w ciekawym i ambitnych projektach

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252