Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Działu Projektowego

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma Electronic Control Systems S.A. – wiodący partner techniczny kluczowych operatorów telekomunikacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków/Poznań

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Kontakt z klientem na rynku polskim i zagranicznym (j. angielski w stopniu komunikatywnym – wymagany, j. niemiecki – opcjonalnie, będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Nadzór i współpraca z biurami projektowymi
  • Ustalanie harmonogramów i organizacja realizacji otrzymanych zleceń
  • Bieżące raportowanie postępu prowadzonych prac
  • Dbanie o wysoką efektywność w projekcie oraz współudział w rozwoju produktu
  • Uczestnictwo w procesach negocjacyjnych
  • Wsparcie przy postępowaniach administracyjnych wymaganych do realizacji przedmiotowych zadań
  • Współpraca z koordynatorami prac budowlanych i implementacyjnych
  • Uzgadnianie dokumentacji w bazach klienta,
  • Wsparcie kierownika projektu na etapie sporządzania raportów i zestawień,
  • Kontakt z firmami podwykonawczymi, sprawdzanie opracowań zewnętrznych,
  • Dbanie o wizerunek firmy w codziennych kontaktach z klientem
  • Analiza/kontrola poprawności wprowadzanych dat do Raportu
  • Analiza/kontrola poprawności wprowadzanych parametrów technicznych do Raportu (kluczowe na przyszły koszt budowy)
  • Nadzór nad weryfikacją dokumentacji elektrycznej obiektów - opcjonalnie
  • Weryfikacja zakresu prac – zgodność z dokumentacją
  • Odbiory poszczególnych etapów prac zlecanych – weryfikacja przygotowanych protokołów
  • Rozwiązywanie bieżących spraw projektowych niewymagających diametralnych zmian w nakładach i podejściu projektowym
  • Wykonywanie prac na wysokości z zachowaniem ogólnych zasad bezpiecznej pracy na wysokości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, preferowana znajomość z zakresu ogólnej telekomunikacji)
  • Komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Praktyczna znajomość programów typu CAD
  • Praktyczna znajomość programów typu Excel
  • Gotowość do podróży służbowych (w Polsce i za granicą)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie z zakresu wiedzy instalacyjnej z zakresu telekomunikacji będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Praca z dynamicznym zespołem
  • Elastyczny system pracy, również HO
  • Realną możliwość rozwoju i wpływ na rozwój firmy
  • Indywidualne narzędzia pracy: laptop, telefon, flota aut służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, kafeterię MyBenefit

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "APLIKUJ".

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne